Intencje

                                                      INTENCJE MSZALNE  
    10.06.2024r. – 16.06.2024 r.
Poniedziałek8.00śp. Józefa Marię Wandę i Stanisława Wośkowiak i zm. z rodziny
10.06.2024r.18.30śp. Borysa Łożyńskiego – int. od wuja Władysława z rodziną
Wtorek8.00Intencja wolna
11.06.2024r.18.30śp. Wandę w rocz. śm. i Mariana Nowaków, Mariana Majcherka i zm. z rodziny
Środa 8.00śp. Marię Irenę Beszterda – int. od siostry Janiny
12.06.2024r.16.00śp. Albina Marię Jana Marię Zamelczyk i zm. z rodziny Sobkowiak /STARY LUBOSZ/
18.30śp. Ks. Czesława Małychę – int. od Barbary i Jana Kotlarskich
Czwartek8.00Intencja wolna
13.06.2024r.18.30śp. Antoninę i Walentego Kaczmarków i zm. z rodziny Kaczmarków
20.00Msza św. z nabożeństwem Fatimskim i procesją
Piątek8.00śp. Zofię i Franciszka Sobkowiaków w rocz. śm., Zygmunta Słomę, Lorenco Perelli i
14.06.2024r.zm. z rodziny
18.30śp. Renatę Koleśniczenko – int. od brata Józefa z żoną
Sobota8.00śp. Marię Irenę Beszterda – int. od chrześniaczki Beaty
15.06.2024r.15.00Msza św. ślubna /STARY LUBOSZ/
17.00śp. Czesławę w 8 rocz. śm. i Jana Dakowskich, Barbarę Zenona i Monikę Zandek,
Joannę Sylwestra i Jadwigę Nowaków, Henryka Borowiaka
18.30śp. Antoniego Mądrego, Ks. Antoniego Nowaka z ok. imienin /STARY LUBOSZ/
Niedziela8.00śp. Jana w rocz. śm., Balbinę i Helenę Piotrowskich, Jana i Emilię Jakubowskich i
16.06.2024r.za zm. z tych rodzin
9.301) śp. Czesławę Floriana Tadeusza Andrzeja i Artura Kaźmierczaków oraz za zm. z
rodziny Szymkowiaków
2) śp. Wiktorię Józefa Walerię Danutę Jerzego Irenę Stanisława i Czesława
Chojnowskich, Mariannę i Jana Jakubowiczów, Eugenię i Wojciecha Szmatuła,
Krystynę Duczyńską, Jerzego i Stefanię Kamińskich, Annę Cichą
11.00Z okazji 42 rocz. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o
Błogosławieństwo Boże dla Jubilatów i całej rodziny
12.30Z ok. 45-lecia ślubu Urszuli i Jarosława z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane
łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, obfitość darów Ducha Świętego i opiekę
Matki Najświętszej dla Jubilatów i całej rodziny
16.00Msza św. zbiorowa:
śp. Adama w 17 rocz. śm. i Teresę Kaczor i zm. z rodzin Kaczorów i Brylskich
śp. Stefana Łupickiego w 17 rocz. śm., Jadwigę i Leona Dudzińskich i zm. z rodziny
śp. Leokadię Kuciak – int. od siostry
śp. Annę Kunz – int. od wuja Mariusza z rodziną
śp. Marię Michalską – int. od Lecha z żoną i synami
śp. Łucję Przybylską – int. od chrześniaka Jana
śp. Walerię Smok – int. od córki Mirosławy z mężem
śp. Marię i Bernarda Spławskich oraz zm. z rodziny Spławskich i Jankowiaków
śp. Krystynę Maćkowiak
śp. Zygmunta Pawlisiaka – int. od wnuków Macieja Piotra i Magdaleny z rodzinami
śp. Henryka i Sylwię Boroń, zm. z rodziny Nowaków i Boroniów
                                                                 Za dusze w czyśćcu cierpiące
Wszelkie błędy w intencjach prosimy zgłaszać przed rozpoczęciem Mszy Św.