Bierzmowanie

grupy-kl.-III-g

Grupa I  ks. Artur Grupa III p. Iwona
1.            Antkowiak Bartosz

2.            Antkowiak Ola

3.            Bączyński Filip

4.            Berger Paula

5.            Garbacz Jesika

6.            Kicińska Martyna

7.            Lewandowska Natalia

8.            Napierkowska Julia

9.            Piotrowski Igor

10.          Piecuch Marta

11.          Sołtysiak Alicja

12.          Stróżyk Natalia

1.       Bąk Aleksandra

2.       Grzelczyk Mateusz

3.       Glinkowski Bartosz

4.       Golec Dominik

5.       Nyczak Maksymilian

6.       Osipa Adam

7.       Szłapka Hubert

8.       Tomaszewska Zuzanna

9.       Tomyślak Zuzanna

10.   Wawrzyniak Adrianna

 

Grupa II p. Agnieszka Grupa IV p. Sławek
1.            Anioła Izabela

2.            Bocheńska Krystyna

3.            Capała Alan

4.            Iwaszczuk Emil

5.            Kaczmarek Hubert

6.            Krzyżostaniak Julia

7.            Kuta Michł

8.            Maruszewski Michał

9.            Przybył Miłosz

10.          Szczepaniak Nikodem

1.            Biegańska Martyna

2.            Gościniak Dawid

3.            Kościański Jakub

4.            Langner Nina

5.            Mikołajczyk Erika

6.            Nowak Jagoda

7.            Sołtysiak Dawid

8.            Terakowski Mateusz

9.            Wawrzyniak Igor

10.          Włodarczak Szymon

11.          Wróblewska Julia

grupy-klasa-VIII

Grupa I  Ks. Artur Grupa III p. Iwona
1.            Adamczak Jagoda

2.            Andrzejewski Radosław

3.            Barwiński Jan

4.            Bączyńska Wiktoria

5.            Capała Emilia

6.            Ciesielski Marcel

7.            Hertmanowski Kacper

8.            Itkowiak Jakub

9.            Koszarak Katarzyna

10.          Łabiński Mariusz

11.          Poprawa Oliwia

12.          Szłapka Mikołaj

13.          Szymaniak Natalia

14.          Wopińska Julia

1.            Adamczak Jakub

2.            Frąszczak Julia

3.            Glapiak – Przybylski Emanuel

4.            Konieczna Sylwia

5.            Kostaniak Kaja

6.            Łapeta Nina

7.            Michalak Kamil

8.            Przedwojska Nikola

9.            Przybylska Wiktoria

10.          Skrzypczak Antoni

11.          Szymanowska Anna

12.          Szymanowska Oliwia

13.          Wierzejewski Miłosz

Grupa II p. Agnieszka Grupa IV p. Sławek
1.            Biegańska Magdalena

2.            Błażejak Weronika

3.            Buszkiewicz Olivier

4.            Flak Alicja

5.            Frydrych Nikodem

6.            Grygier Marta

7.            Kamińska Daria

8.            Kasperska Luiza

9.            Michałowicz Michał

10.          Papierz Zuzanna

11.          Schwarz Oliwia

12.          Spławska Aleksandra

13.          Wachowiak Mikołaj

14.          Wojciechowski Oskar

1.            Baranowski Patryk

2.            Białożyt Nikodem

3.            Chróst Nikola

4.            Kunc Patryk

5.            Masłowska Agata

6.            Matyja Katarzyna

7.            Olejniczak Jakub

8.            Pacholczyk Maria

9.            Pawlaczyk Tobiasz

10.          Pieprzyk Weronika

11.          Powałowski Wojciech

12.          Wachowiak Aleksandra

13.          Walenciak Wiktoria